Proces odzyskiwania danych

Nasz proces jest wydajny, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny w 99%

Procedura przez nas wdrożona składa się z 4 etapów odzyskiwania danych. Dzięki tym krokom gwarantujemy, iż odzyskanie danych będzie skuteczne oraz bezpieczne dla twojego nośnika.

Krok 1 – Konsultacja

Polega na jak najdokładniejszej analizie problemu z jakim zetknął się nasz klient. Pozwala już na etapie przygotowania zarezerwować czas specjalisty, który zajmie się odzyskiwaniem danych dla tego przypadku.

Krok 2 – Ekspertyza

Gdy nośnik dotrze do naszego biura przeprowadzany jest proces analizy w celu wykluczenia uszkodzeń mechanicznych oraz dobranie odpowiedniego narzędzia odzysku danych. Każdy przypadek utraty danych jest inny dlatego ten proces pełni bardzo ważną rolę w całościowym procesie i gwarantuje jak najszybsze odzyskanie danych klienta.

Krok 3 – Odzyskanie danych

To najbardziej czasochłonny jednocześnie najbardziej zautomatyzowany proces. Dzięki niemu każdy sektor pamięci zostanie dokładnie przeanalizowany i odzyskane zostaną wszystkie utracone dane.

Krok 4 – Udostępnienie danych

Dane na sam koniec zostaną udostępnione na jednym z nośników tj.

  • płyta blue ray
  • płyta DVD
  • płyta CD
  • Pen Drive
  • Dysk twardy klienta

Sposób dostępu do danych zależy od potrzeb klienta i jego możliwości technicznych.

Nasz zespół pracuje dla klientów indywidualnych, małych firm oraz dla dużych firm, czyli dla wszystkich którzy cenią swoje dane.


Konsultacja telefoniczna zawsze BEZPŁATNA, zadzwoń

dialer-icon +48 796 738 550

Jeśli ciebie, twoją firmę lub znajomych dotknął problem utraconych danych wtedy pierwsze co powinieneś zrobić to zadzwonić pod nasz numer. Nasz konsultant przeprowadzi z Tobą krótki wywiad na temat danych i zapewni wybór najlepszej ścieżki odzyskania danych.

W przypadku utraty danych pierwszym krokiem powinno być zwrócenie się do nas po bezpłatną konsultację. Zajmują się tym nasi doradcy. Możesz skontaktować się z nimi przez lub dzwoniąc do nas pod numer.

 

Bezpłatna diagnoza oraz wycena już w 4 godziny

Do 4 godzin od momentu otrzymania nośnika nasz specjalista postawi diagnozę i przekaże informacje do klienta o możliwości odzyskania danych oraz o koszcie i czasie. Do wyboru są 3 opcje jeśli chodzi o szybkość odzyskania utraconych danych.